اخبار دانشگاه

توسط مدیر روابط عمومی

ترم تابستان 96

ارائه کلیه دروس عمومی و تخصص در کلیه رشته ها

بیشتر بخوانید ...

توسط مدیر روابط عمومی

دیدن تمام اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس از شبکه تلگرامی

کاربران محترم میتوانند تمامی اخبار مربوط به واحد و دانشگاه آزاد اسلامی را از طریق آدرس تلگرامی @islamicuniversityheris مشاهده نمایند.

بیشتر بخوانید ...

توسط مدیر روابط عمومی

جوابیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس به خبر بلاتکلیفی تلویزیون شهری

جوابیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس به خبر بلاتکلیفی تلویزیون شهری: فعلا زمان قطعی برای به راه انداختن تلویزیون شهری نمیتوان گفت ولی تلاشمان بر آن است که این مشکل چندین ساله را بزودی حل کنیم. دکتراسدنسب رییس دانشگاه آزاد واحد هریس افزود: با توجه به اینکه شرکت طرف قرارداد ماژول LED که برای نصب تلویزیون شهری باید بکار میبرد p10 میشد ولی p16 استفاده کرده بود و بخاطر خرابی های مکرر، دانشگاه آزاد بخاطر این تخلفات از شرکت شکایت کرده و بعد از این مدت توانسته ایم محکوم کنیم. در مورد تغییر احتمالی مکان تلویزیون هم هماهنگی های لازم با شهرداری صورت خواهد گرفت و شهرداری در این زمینه اقدامات لازم را اجرا خواهد کرد. گفتنی است تلویزیون شهری توسط دانشگاه آزاد و با همکاری شهرداری هریس در اسفند ماه سال 1393 احداث شد و بعد از مدتی استفاده از آن روز بلاتکلیف مانده است. خبرنگار: مرتضی محمدی اقدم هریس رسا منبع خبر: Http://herisrasa.ir

بیشتر بخوانید ...

توسط مدیر

بازدید سر زده دکتر سید جواد انگجی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در واحد هریس، دکتر سیدجواد انگجی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و استان آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد هریس به صورت سرزده بازدید نمودند.

بیشتر بخوانید ...